EwaBis

Proces

Case study: EwaBis

O projekcie

Ewa Bis to duży dostawca żywności o zasięgu globalnym. Oczekiwania stawiane przed naszym zespołem dotyczyły stworzenia zupełnie nowej witryny z kompleksową prezentacją oferty oraz samej firmy posiadającej duże doświadczenie w swojej branży.

Serwis kierowany jest przede wszystkim do klienta zagranicznego, będącego odbiorcą żywności sprzedawanej przez naszego klienta. 

W oczekiwaniach klienta nowy serwis miał odgrywać większą rolę w procesie budowania relacji z kontrahentami niż miało to miejsce przed rozpoczęciem naszej współpracy. 

Prezentowana realizacja to duży serwis z branży spożywczej. Staliśmy przed wyzwaniem koordynacji fazy koncepcyjnej w kilkudziesięcioosobowym zespole podzielonym na kilka kluczowych działów.

W skład projektu wchodziła prezentacja szerokiej oferty oraz prezentacja firmy. Na naszych barkach spoczywały również konsultacje w ramach projektu, zebranie oraz przeredagowanie contentu oraz jego implementacja, a także wdrożenie tłumaczeń. Duże oczekiwania klienta towarzyszyły jego jednoczesnemu zaangażowaniu w projekt, co niewątpliwie ułatwiło całą realizację.

Opinia Klienta

Firma ApolloWeb.pl wykazała się dużą determinacją i odpowiedzialnością w zakresie realizacji, jak i samej udanej finalizacji projektu. Niewątpliwie bez doświadczenia, wiedzy i elastycznego podejścia zespołu ciężko byłoby osiągnąć zamierzony efekt. 

KONTAKT

Gotowy do startu?