Elemis

Proces

Case study: Elemis

Elemis to prężnie rozwijająca się firma budowlana, realizująca indywidualne inwestycje, jak i te wynikające z zapytań ofertowych czy przetargów. Za dynamicznym rozwojem firmy nie nadążała dotychczasowa strona www oraz  ogólna identyfikacja wizualna. Z pomocą, jak zwykle przybyliśmy my! 

 

Klient postawił przed nami zadanie kompleksowej obsługi. Odpowiadaliśmy w całości za projekt graficzny, jego wdrożenie, stworzenie treści oraz materiałów reklamowych. Zadbaliśmy również o zagospodarowanie przestrzeni hostingowej klienta oraz zakup domeny. 

Zakres prowadzonych prac oraz brak czasu klienta nie wpłynął jednak na dynamikę realizacji, a świetna komunikacja przyczyniła się do zamknięcia w terminie bardzo udanej realizacji. 

 

Naszym celem było, jak najlepsze zaprezentowanie doświadczenia klienta oraz oferty jego usług. Nie duża strona kryje estetycznie podane treści oraz elementy wspierające sprawną komunikację z potencjalnym klientem. 

Opinia Klienta

Rzadko kiedy spotkać można tak kompleksowe i odpowiedzialne podejście do klienta. Serwis stworzony został przy naszym minimalnym udziale. Otrzymaliśmy produkt wysokiej jakości i świetnym wyglądzie. Zespół ApolloWeb wziął na siebie pełen ciężar realizacji, nie pozostawiając nas jednocześnie bez wpływu na końcowy obraz witryny. 

KONTAKT

Gotowy do startu?