Domy Magaj

Proces

Case study: Domy Magaj

Właściciel marki oczekiwał odświeżenia dotychczasowej witryny przy jednoczesnym uwzględnieniu lepszej prezentacji sprzedawanych nieruchomości.

 

Adresatami witryny są młode osoby, aktywne zawodowo, będące na etapie poszukiwania i zakupu mieszkania lub domu. 

 

Postanowiliśmy stworzyć witrynę internetową wyróżniającą się na tle innych stron developerów. 

W ramach projektu odpowiadaliśmy tak za realizację wideo z użyciem drona, jak i projekt graficzny witryny, a następnie wdrożenie serwisu oraz późniejszą implementację treści. 

 

Ustalenia poczynione w fazie koncepcyjnej zostały wdrożone w 100%.

Na potrzeby nowej strony internetowej stworzyliśmy 7 produkcji wideo z użyciem drona oraz animacji dostosowanej do leyoutu nowej witryny. 

Nowy serwis obejmował prezentację firmy, w sposób uwierzytelniający markę, jako prężnie rozwijającego się lokalnego developera oraz pewnego partnera w inwestycji, a także przedstawienie oferty nieruchomości, będącej aktualnie w sprzedaży. 

 

W ramach realizacji dokonaliśmy pełnej implementacji treści i materiałów graficzny. 

Nawiązując do branży Klienta, cały projekt został oddany pod klucz. 

 

Bazując na sprawnej współpracy klient zdecydował się na skorzystanie z naszego hostingu oraz pozostawienie serwisu pod naszą dalszą opieką. 

Opinia Klienta

„Firma godna polecenia! Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i rzetelność. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów ze stroną internetową, można swobodnie liczyć na natychmiastową reakcję i rozwiązanie wszystkich komplikacji.”

KONTAKT

Gotowy do startu?